Лера

Чому фотоапаратна плівка називається негативом?

Евгений

Тому що є як негативна, так й позитивна, а також є слайдова (пливка яка після спеціального процесу проявлення відає позитивне зображення, слайд) .
негативна - тому що після проявлення на плівці створюється негативне зображення, тобто куди потрапило більше світла, там більше створилося металевого срібла, або полімерного фарбника, й саме там створюється біль щільна структура яка виглядає найбільш темною. тобто де більше світла біло, там стало темніше, для оптичного друку цього достатньо, тому що при друку відбувається такий саме процес, і на місці темного стане світле, й навпаки.

І ще маленьке зауваження, на російськомовному ресурсі можна задавати питання тією мовою, на котрій працює даний ресурс?

Екатерина Федорова

Як ще родяньски тэорэтики мови не зробили незалежного заместку "негативу" ?

Им
Императрица

потому что она обратна позитиву - который получаешь когда смотришь на готовую отпечатанную фотку.

Славик

Потому что ее плюют...

Александр Чичёв

Потому что на плёнке цвета наоборот. Например, вместо чёрного на ней белое.

Нина Рябко

Не всю ТАК называют.

Георгий

Потому что там нет сало....

Ви
Виталий

пленка - это пленка. негативом называется изображение на нем. потому что оно обратно реальному. свет дает на пленке темные места, тени - светлые.
при печати все снова обращается и становится нормальным!

Anna Liqai

Негативную после проявки назвывают негативом. Позитивную - позитивной, но после проявки это уже слайд.

Анна Чупринова

Падлючий комп не переключа на укра_нську у браузер_
Е падлюча влоська мова. У старовину називалася ЛАТИНА.
Так ото вони зворотне в_д того, що бачимо, назвали НЕГАтив
Повбивав би!

Ирина

не вся - есть и позитивная )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))