практическое задание по Криминальному праву

Ревнуючи дружину, Корнієнко вирішив з нею розправитись. У себе на квартирі він облив її окропом, що спричинило опіки І - II ступеня, після чого наніс численні удари гайковим ключем по голові. Від крику потерпілої прокинулись діти. Коли 15-річний Олег намагався умовити батька, той наніс йому кілька ударів тим же ключем по голові, заподіявши поранення, від яких Олег помер у лікарні. Не бажаючи мати свідка, Корнієнко ключем наніс також кілька ударів по голові Миколі, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент заподіяння. Побачивши, що дружина ворухнулась, Корнієнко наніс їй ще три удари гайковим ключем. Потерплій були спричинені середньої тяжкості тілесні ушкодження. Вважаючи всіх трьох убитими, Корнієнко викликав швидку допомогу, порізавши собі вену і симулюючи психічне захворювання.
Як вирішити справу?

Ревнуя жену, Корниенко решил с ней расправиться. У себя на квартире он облил ее кипятком, повлекшее ожоги I - II степени, после чего нанес многочисленные удары гаечным ключом по голове. От крика потерпевшей проснулись дети. Когда 15-летний Олег пытался уговорить отца, то нанес ему несколько ударов тем же ключом по голове, причинив ранения, от которых Олег умер в больнице. Не желая иметь свидетеля, Корниенко ключом нанес также несколько ударов по голове Николаю, вызвав тяжкие телесные повреждения, опасные для жизни в момент причинения. Увидев, что жена пошевелилась, Корниенко нанес ей еще три удара гаечным ключом. Потерпевшей были причинены средней тяжести телесные повреждения. Считая всех трех убитыми, Корниенко вызвал скорую помощь, порезав себе вену и симулируя психическое заболевание.
Как решить дело?

Юлия Черная

переведите на руск. яз. плиз