Маргарита Макшакова

Забезпечення житлом молодих вчителів, що працюють в сільській місцевості

У цьому році я закінчила педагогічний університет за держзамовленням і була направлена на роботу в сільську місцевість. Чи повинна держава надати мені житло чи компенсувати мені аренду житла?

Алексей Целитель

Она закончила педагогический институт и была направлена на работу в сельскую местность. Кто должен предоставить ей жилье или компенсировать аренду?

Ира Колегова

А почему у нас китайцы не спрашивают? А то мы тут все сплошь и китайский КЗОТ знаем.

Elena Orekhova

Да, должны... это четко указано в КЗоТ Украины..