Queen Татьяна......

як я можу найти свою сестру ми знею вже 17 рокі не можем зустрітись. нета

Иванова Татьяна

Програма "Жди меня" допомагає людям розшукувати їхніх рідних і близьких, котрі загубилися в різні роки і з різних причин. Кожен бажаючий може звернутися в редакцію програми, розповісти про свою втрату і після цього почнеться пошук людини.

Ольга

хiй зниет, ждi мэнэ программа можit

Елена Дударева

Забейте в поисковик - "жди меня, официальный сайт", там наверняка найдёте всю интересующую вас информацию. Но начать надо с места вашей последней встречи - люди должны что то знать.

Галина Ларионова

На Украiнське телебачення треба звернутися.