Дмитрий Осипов

Добрые люди Переведите пожалуйста на английский Сам не могу, потому что изучаю немецкий

На самом деле, когда я писал это сочинение, я солгал Я не считал её другом, а очень сильно любил и люблю

Эдик Жолобов

А грамотней так:

Actually,when I wrote this essay,I lied. I didn't consider her to be my friend,but I loved and still love her very much.

Илья Витюгов

To tell the truth I lied when I wrote this essay i didn't look on her like on friend because i loved her very much and still i love.

Ko
Kostya

In fact, when I wrote this essay, I lied I did not think her friend, and very much loved and love