Ирина Румянцева

Посоветуйте песню, где основной вокал мужской, а в припеве - женский. Что-то на подобии 50 Cent - Through The Window.

Данил Тарасов

Bring me the horizon - Don't go

Виктор Пашин

awake and alive - skillet

Юлия

kanye west-flashing lights, flo rida-wild ones, flo rida-good feeling, far east movement-turn up the love, 50 cent-in my bedroom, jay-z alicia keys-empire state of the mind, flo rida-run..