Машенька Лютенко

твір-роздум "Перемогти в собі звіра-це особиста проблема героя чи вічна проблема кожної людини?" помогите найти! плз

Алексей Кондрашов

На мою думку, п’еса «Життя - це сон» П. Кальдерона повністю відповідає вимогам своєї доби. Як ми знаємо, в добу бароко однією з найважливіших проблем була проблема здатності чи нездатності людини перемагати в собі звіра. Ось і у кальдерона ця проблема яскраво висвітлена. Головний герой Сехизмундо на протязі твору переживає внутрішню еволюцію. Спочатку він – «звір», який не вміє себе вести та приховувати свої емоції.Але потім він превершив у своїх моральних цінностях багатьох, наприклад батька (я мю на увазі історію з астрологічним прогнозом). Він зумів перебороти в собі «звіра» шляхом роздумів про сенс буття, про те, що таке людина. Він також роздумував над тим, чому він такий нещасний, чому навіть у найнепотрібнішої тварини є більше, ніж у нього. Але потім він зрозумів, що життя-це сон, і всі бачать те, що хочуть бачити, тож себе потрібно добре вести навіть уві сні – «...Загнуздаєм честолюбство й злобу... »

Отже, наш герой переміг! Давайте ж і ми будемо вчитися перемагати в собі в того звіра, щоб усі ми по-праву могли назватися переможцями!! !