Мария Москвичева

Помогите найти официальный рейтинг вузов Варшавы или хотябы всей Польши. Спасибо!)

Ан
Анна

Я вчилася в Львівській політехніці на бакалавра, а на магістратуру вступила до Польщі. Різниця суттєва! По перше в Польщі вчитися легше, бо більшість предметів йде на вибір, плюс 50 відсотків практичних годин на курсі за які сплачують стипендію. Не повіриш поки не порівняєш, але моя рекомендація - їхати вчитися в Польщу, бо в Україні повна халепа (( Матеріал сприймається легко, а стосовно курсових чи дипломних, то там дають інформацію самі викладачі, а тобі лишається скласти все до купи і вивчити. Одним словом дуже цікаво і не важко. Якщо цікавить агенція через яку можна вступити, то я користувалась послугами конманії Навчання в Польщі Ап-стаді, їздила правда документи подавати в Рівне, але не шкодую, бо гарна агенція і професійні люди. Їм респект, багато знають і толково радять.
Є питання - пиши