Наиля Григорьева

подскажите песню, поётся так ( i'm lonely, i'm so lonely оведааёёё) что-то такое. слушал в 2004-2006 годах. поет пискляво

??
??? ?

похоже на Queen - Freddie Mercury---Living On My Own

Юрий Слободской

зайди в контакт и набери i'm lonely, i'm so lonely . я сейчас попробовала и выдало много песен. может свою найдёшь.

Татьяна

Akon - Lonely

Клевая песня. По-моему была в фильме "Кто подставил кролика роджера? "

Ставь лучший ответ!))

Инна Плужник

Arash feat. Helena – I'm so lonely, broken angel I'm so lonely, listen to my heart One n' only, broken angel Come n' save me, before I fall apart
Hedley – I’m not perfect but I keep trying ‘Cause that’s what I said I would do from the start I am not alive if I’m lonely So please don’t leave Was it something I said or was it just my personality
Nari, Cristian Marchi, Milani -I got you – now my lonely days are gone and i can smile again it´s all because of you,my baby i feel like i can breath again cause your my lover and my friend it´s all about you, my baby I´m so glad that i got you in my life,in my life I´m so h
Queen.- Living on my own * I,v got crazy, oh so crazy – Sometimes I feel