Юлия Дунаева

поставте наголос у словах: арахіс, вільха, глядач, документ, допізна. жадібний, житло, замолоду, запитання, інструмент, каталог, кі

жадібний, житло, замолоду, запитання, інструмент, каталог, кілометр, мережа, подруга, помилка, цемент.

Анатолий

АрАхІс, вільхА, глядАч, докумЕнт, допІзна, жАдібний, житлО, зАмолоду, запитАння, інструмЕнт, каталОг, кіломЕтр, мерЕжа, пОдруга, пОмИлка (допускається подвійний наголос – може бути і на першому, і на другому складі), цемЕнт.

Максат Омирбаев

арАхіс, за́молоду (Словник Грінченка) Остальное У Левицкой правильно.
Да, вот еще Допі́зна нар. До поздней поры. Він сидів допізна. (Словник Грінченка)