Андрей Холлей

Как по английски будет...?

Как по английски будет: В наше время все больше и больше людей задумываются о том, нужно ли тратить столько денег на окружающую среду?

Сергей Рожнов

These days more and more people questioning the necessity of spending large amounts of money on environmental causes

Елена Захарова

Nowadays more and more people are thinking about whether or not to spend so much money on the environment?

Дмитрий Индюков

Nowadays more and more people are thinking about whether or not to spend so much money on the environment.

Ирина Солошенко

Nowadays more and more people start thinking, whether they need to spend so much money on the environment or not.

M)
Marichka )))

Nowadays, people are thinking again and again about what is the reason of treating money for environment.