Зарзабон Зарзибон

як настроїти принтер щоб він видавав більше краски??

модель мого принтера Canon mp250,мені потрібно настроїти його так щоб він друкував як умога темніше ...допоможіть пліз

Виталик Диндиков

Принтер струменевий? Може бути проблема в тому, що засохла фарба або засмітилися дюзи. Зроби перевірку дюз. Спробуй зробити прочищення друкуючої головки. Зайди у властивості принтера, подивися там.