Руслан Москалев

Помогите решитьь задачку по аграрному праву

Збори акціонерів закритого сільскогосподарського АТ (Мрія) ЗСАТ затвердило перспективний план розвитку ЗАСТу якому передбочено будівництвоҐмасозаводу, Ґ,заводу по консервуванню мяса і овочів, а також майстерні по виготовленю меблів .Крім того збори акціонерів зобовязали правління ЗСАТ організувати виробництво для продажу на ринку плетенних корозин, віників та бочковой тари.
Чи є законним такі рішення зборів акціонерів?
Чи не призведе виконаня цьго плану до зміни суті та статутних завдань цього АТ?
Які основні та допоміжні галузі виробництва має право розвивати це АТ як субєкт аграрно-підприємницькой діяльності?

Ан
Анастасия

И на этот вопрос малограмотного и ленивого хохлукерса надо отвечать на Русском языке?

Сергей Абреев

Аграрно-предпринимательская деятельность.