Письменная Елена

саламатсиздарма, сиздерден сураин дегеним озим жасап отирган ТОО-нын Гл. бух. калаи тексерс жиперуге болади.

Ол киси сол ТОО -да жумис жасаитин жумисшилардин барине жумис жасатпаиди. Оган карап солин десе солеи алмаиди зарплаталарин кыскартип кеибиреулериникин типтен кешиктирип бермеиде калади. Ол кисиге кандаи шара колдануга болади. маган сол жонинде комек берулеринизди сураинмин.

Эльмир Мамедов

Куды булды, хульда ебулды!