Ульяна Беляева

Помогите перевести с англ-на русский!

Dear,
I apologized, If this mail finds you disturbing,my name is Miss joy addam.I
am contacting you for friendship and investment purposes.let me know if you are interested?so that i can
discuss this further with you. Please let me know how you
wish to proceed.

I look forward to hearing from you soon.

Thanks

Влад

Дорогая,
Извините меня, если я побеспокоила вас этим письмом, меня зовут мисс Джой Аддам. Я связылась с вами в целях дружбы и сотрудничества. Дайте мне знать, если вы заинтересованы в продолжении дальнейшего его обсуждения.
С нетерпением жду вашего ответа
Спасибо.

З. Ы. стопроцентный спам.