Елена Шишканова

на какую кафедру поступать?

ФАКУЛЬТЕТ ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ
Кафедра германської і фіно-угорської філології
Кафедра англійської філології
Кафедра лексикології і стилістики англійської мови імені професора О. М. Мороховського
Кафедра німецької філології
Кафедра германських і романських мов
Кафедра теоретичної і прикладної лінгвістики та новогрецької філології
Кафедра української філології
Кафедра теорії та історії світової літератури
Кафедра психології і педагогіки
ФАКУЛЬТЕТ РОМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ
Кафедра романських мов
Кафедра романської філології
Кафедра методики викладання іноземних мов
Кафедра історії України і філософії
ФАКУЛЬТЕТ ПЕРЕКЛАДАЧІВ
Кафедра зіставного мовознавства і теорії та практики перекладу
Кафедра англійської мови факультету перекладачів
Кафедра англійської філології факультету перекладачів
Кафедра романських мов і перекладу
Кафедра німецької мови і перекладу
ФАКУЛЬТЕТ СХОДОЗНАВСТВА
Кафедра мов і цивілізацій Близького та Середнього Сходу
Кафедра мов і цивілізацій Далекого Сходу
Кафедра англійської мови і перекладу факультету сходознавства
Кафедра фізичного виховання і здоров’я
ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Кафедра менеджменту
Кафедра права
Кафедра іноземних мов економіко-правового факультету
Кафедра інформаційних технологій
ФАКУЛЬТЕТ СЛОВ'ЯНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ
Кафедра російської мови
Кафедра славістики
Кафедра іноземних мов і перекладу факультету слов'янської філології

я хочу быть переводчиком.. значит это факультет переводчиков, а кафедра какая если хочу изучать первый язык английский, а второй испанский и возможно третий итальянский или французский
заранее спасибо

Софья Кравцова

Сашок, ты поступаешь на факультет, и это весь твой выбор.
Различные кафедры организуют для тебя занятия по тем дисциплинам, которые включены в учебный план. Это уже от тебя не зависит. То есть ты поступил, например, на Экономический факультет - и у тебя будут занятия по менеджменту (лекции, семинары и практические занятия) , и занятия по праву (лекции, семинары, экзамены, все такое) и знаятия по информационным технологиям в том же самом ассортименте. И ты не сможешь выбирать - если в университете решили, что ты должен пройти столько-то часов такого-то предмета (дисциплины) , то ты должен будешь их пройти. И будешь ходить на все кафедры как миленький. А вот когда ты закончишь обучение (получишь диплом) и захочешь пойти в аспирантуру или куда там, тогда уже будешь выбирать кафедру, с которой связать работу.

Ольга Дмитриева

Вот эта: Кафедра англійської мови факультету перекладачів
в нашем вузе (МИИЯ) на переводческом факультете на 1 курсе идет английский и латынь, со второго курса можно выбрать любой иностранный язык, какой тебе хочется. я бы позвонила уточнила так же у вас или нет.

Ан
Анна

Ну честное слово, тут большинство русских, даже читать это неохота.