Ibrahim Khalilov

Чи збреше брехун, я кщо скаже _Я брешу_???

Cерик

Ложь -- истина лжеца

Irinka Gosteva

Є уми настільки брехливі, що навіть правда, висловлена ними, є брехнею. :))))))))))))

Наталья Мариничева

Усi брешуть i брехуны брешуть... .
А брехун не через Э нужно писать - брЭхун ?

Александр Котов

Чи є власною підмножиною множина усіх множин, що не містять себе як підмножину?

http://uk.wikipedia.org/wiki/Парадокс_Рассела

Алексей Неживёнков

Людина завжди бреше і говорить правду одночасно. Для точного визначення що є що потрібні критерії оцінки а вони у кожного різні. Тому людина така як вона є а вже інші її вважають або брехливою або правдивою.