Гайшута Сабитова

хочу придбати фотоапарат! Ціна до 5000 грн. Чекаю порад ( марка, якість... іт. д) дякую!

Чекаю порад ( марка, якість... іт. д) дякую!

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))розслабтесь))))))

Евгений

Даремно ти тут запитуєш. Це ж наші "брати" і цим все сказано.

Светлана Уткина

Ты за газ сперва заплати.

Татьяна Миронова

А по русски уже совсем разучились писать? Это вообще то русскоязычный сайт.