Виктория Иванова

напишите текст на английском язике о (плахом сине)

Оля Семёнова

A few days ago, I had a horrible dream that scared me. I don't know why, but I woke up in my dream and I found an human head beside me. The head was bandaged and had blood. After seeing the head I saw blood on my right arm. I thought that the head's blood could transmit me a disease. I remember I was looking for a doctor in my dream.

When I woke up I thought "Luckily it was only a dream!".

Анечка

Ты сначала русский выучи.

J*
Julia ******

Куда тебе АНГЛИЙСКИЙ!! ! Забудь!
Учи русский! Ты ухитрился в своем сообщении сделать 4 ошибки.