Сергей Сафонов

Скажіть будь ласка, що пишеться у медичній довідці під "назва лікувальної установи"??

Скажіть будь ласка, що пишеться у медичній довідці під "назва лікувальної установи"?? І ще, написано "студенту (учню) " що написати якого коледжу чи назву группи?? Щось зовсім хвилююся не то написати))

Гузель

Это русско-язычный сайт и надо писать по русски.

Ан
Аня

Лиза -это " название медицинского учреждения", то есть поликлиника или больница и их официальное название.

Юлия

Всмисле, що пишеться під установою? Назва установи, за логікою судячи