Вл
Владислав

У чому може бути проблема?

У мене мопед хонда діо 34.Коли я набираю швидкості 50 км/год мопедом починає дьоргати, начебто йому не вистачає пального. І через це я не можу розвинути більшої швидкості, при чому стоїть 65 кубиків.

Алексей Кононов

Задрочил ты своего коня. Волоки его к спецу.

Татьяна Якубенко

карб почисть, уровень выстав+посмотри не забит ли воздушный фильтр

Алёна Калинёва

отвези к мастеру

Denis

перевір тепловий зазор клапанів, почисть/відрегулюй карбюратор. Якщо пробіг дуже великий, то можливо має сенс замінити кільця на поршні. Твій мопед розрахований саме на на 40-50 км/ч, на більше не треба його мучать.