Наталья Махначева

Кто знает химию срочно хелп плизз))

Контрольна робота 10 клас
(гуманітарний профіль)
ІІ варіант
І рівень
1. Вкажіть групу та підгрупу періодичної системи, що містить елементи Нітроген і Фосфор:
А. IV група, побічна підгрупа; Б. V група, головна підгрупа; В. IV група, головна підгрупа; Г. V група, побічна підгрупа.
2. Виберіть фізичні властивості амоніаку:
А. безбарвний газ, без запаху і смаку; Б. безбарвна оліїста рідина без запаху; В. безбарвний газ з різким запахом, добре розчинний у воді; Г. безбарвний важкий газ з різким запахом.
3. Вкажіть продукт взаємодії азоту з металами:
А. нітрати; Б. нітриди; В. нітрити; Г. ваша відповідь
4. Позначте речовину, яка у водному розчині дисоціює з утворенням йонів CO32-:
А. Кальцій карбонат; Б. магній карбонат; В. натрій карбонат; Г. барій карбонат.
5. Вкажіть застосування гіпсу:
А. у с/г для боротьби зі шкідниками; Б. у будівництві та медицині; В. у виробництві скла; Г. у виробництві пластмас.
6. Виберіть алотропні модифікації Оксигену:
А. кисень і водень; Б. кисень і озон; В. кисень і азот; Г. кисень і вуглекислий газ.
ІІ рівень
7. Виберіть природні сполуки Фосфору:
А. нітрати; Б. апатит; В. флуорапатит; Г. фосфорит; Д. нітрити.
8. Установіть відповідність між формулами та назвами речовин:
А. KHCO3 1. калій карбонат
Б. K2CO3 2. кальцій карбонат
В. K3PO4 3. калій дигідрогенортофосфат
Г. KH2PO4 4. калій гідрогенортофосфат
Д. K2HPO4 5. калій ортофосфат
6. калій гідрогенкарбонат
9. Установіть генетичний ланцюжок добування барій карбонату:
А. карбон (IV) оксид; Б. натрій гідрогенкарбонат; В. натрій карбонат; Г. кальцій карбонат.
ІІІ рівень
10. З якими з наведених речовин буде взаємодіяти силіцій (IV) оксид:
А. водою; Б. калій оксидом; В. натрій гідроксидом; Г. натрій сульфатом; Д. калій карбонатом; Е. цинк оксидом.
Складіть рівняння можливих хімічних реакцій і зазначте умови їх проходження.
11. Ферум (ІІІ) оксид масою 16г. відновили вуглецем. Яка маса та кількість заліза утворилася при цьому?
IV рівень
12. Напишіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі перетворення. Вкажіть їх тип.
N2 -> NH3 -> NO -> NO2 -> HNO3 -> Cu(NO3)2 -> Cu(OH)2

Кристина

ответы к контрольной работе по химии за 10 класс

http://shop-locator.ru/blogs/jipev/otvety-k-kontrolnoi-rabote-po-himi-za-10-klas.html

Решебник к контрольным тестам по химии 10 класс

http://www.station.ru/community/blogs/gaqabaj/archive/2012/11/06/562812.aspx

химия 10 класс контрольные и проверочные работы ответы

http://yasoldat.ru/blogs/domashnie-zadanie-skachat-besplatno/himija-10-klas-kontrolnye-i-proverochnye-raboty-otvety.html