Виктория Ч

Як правильно вибрати цуценя-німецької овчарки.

Nur Smanaliev

мы долго выбирали. . смотрели его поведение... внешний вид и все такое

Аня

Якщо хочете чисту породу, то краще перегляньте офіційні довідники, там вказано основне, на що треба звертати увагу, щоб не помилитися. Плюс бажано обирати зі знавцем-знайомим, йому видніше, та й у якості документів розбереться. А якщо просто для себе, то на перший погляд побачите самі, чи не млявий, як себе поводить і т. д.)) )
Хорошого Вам вихованця!))