Алексей Куликов

Дві однакові мідні кульки впали з однакової висоти.

Перша впала в глину, а друга, ударившись об камінь, відскочила, і її впіймали рукою на певній висоті. Яка з кульок більше змнила свою внутрішню енергію? Чому?

Марина Гулько

Первая. Вся её кинетическая энергия перешла в тепловую, она нагрелась сама и нагрела глину вокруг вследствие трения. А вторая -рикошетировала, продолжив движение.