Ириша Зяблицкая

Какие есть специальности в Гидротехникуме Запорожья?

Ма
Марина

* «Комп`ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації»(скачать)
* «Обслуговування засобів гідромеханізації»(скачать)
* «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції»(скачать)
* «Будівництво гідротехнічних споруд» (спеціалізація «Ландшафтний дизайн») (скачать)
* «Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання» (скачать)
* «Експлуатація і ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин та обладнання» (скачать)
* «Монтаж і експлуатація гідроенергетичних установок» (скачать)
* «Фінаси і кредит» (скачать)
* «Маркетингова діяльность» (скачать)
* «Інформаційна діяльність підприємства» (скачать)
* «Оціночна діяльність» (скачать)

Навчання проводиться за держзамовленням (близько 210 бюджетних місць) та контрактом (5000 грн/рік) .