Big Z

Привет. Помогите перевести на англ? С кем можно пообщаться по поводу открытия представительства вашей компании в России

У Старьёвщика М

Who can I approach to decide the establishment of a representatve office of your company in Russia?

Ин
Инкогнито

Who do I talk about opening a representative of your company in Russia?

Дмитрий Мыздриков

Как ты собрался открывать представительство, если даже языка партнера не знаешь?

М*
Макс *********

Who do we get in contact with regarding the establishment of your company's branch office in Russia?