**
*romeo *

визначте про реалізацію яких прав і свобод людини і громадянина йде мова.

Після закінчення технічного університету Микола був прийнятий на посаду менеджера компьютерного відділу акціонерного товариства "спецтехпром".Молодий спеціаліст добре зарекомендував себе на виробництві і йому було підвищено заробітну плату на 15%

Сергей Белый

Sorry, but I don't understand Ukrainian