Дм
Дмитрий

Это подделка? Раньше такого не встречал.

Павел Старченко

не подделка ! -Benzyna Zippo (80 LAT) Premium - Toys4Boys - prezenty i gadżety ...
sote.toys4boys.pl/benzyna-zippo-80-lat-pre... -Перевести эту страницу
Toys4Boys.pl oferuje prezenty, gadżety i upominki na każdą okazję. Znajdziecie u nas zarówno prezenty dla mężczyzn jak i kobiet. Serdecznie zapraszamy.
Ту ссылку отключили а здесь вот есть - Benzyna Zippo (80 LAT) Premium - Toys4Boys - Dziennik.pl
toys4boys.dziennik.pl/benzyna-zippo-80-lat... -Перевести эту страницу
Toys4Boys.pl oferuje prezenty, gadżety i upominki na każdą okazję. Znajdziecie u nas zarówno prezenty dla mężczyzn jak i kobiet. Serdecznie zapraszamy.