Роман Иванов

Помогите с переводом на английский, пжл +

В будущем эти знания помогут при поиске работы и пригодятся во время путешествия по англоязычной стране.

Елена Кутузова

In the future, this knowledge will help with finding a job and be useful for journeys to English-speaking countries.

Ma
Maria

In the future, this knowledge will help in finding a job and will be useful during a trip to an English speaking country.