Ев
Евгений

Допоможіть будьласка скласти речення"Свівати дифірамби"

Простите співати дифірамби

Анастасия Прокофьева

ты прелесть зайка

Ти
Тина

Катюш, а что це такэ "свивати"??

Иван Иванович

Внутрішні сили. Метод перерізів для визначення внутрішніх силових факторів.
Диференціальні залежності при згинанні. Деякі особливості епюр поперечних сил Q та згинальних моментів М.
Напруження в перерізі. Інтегральні рівняння рівноваги.
Механічні характеристики матеріалів. Діаграма розтягання для маловуглецевої сталі.
Напруження і деформація при розтяганні й стисканні. Умови міцності і жорсткості, закон Гука.
Допустимі напруження.
Урахування сил інерції при розтяганні й стисканні. Розрахунок тонкого кільця, що вільно обертається зі сталою кутовою швидкістю.
Статично невизначувані конструкції при розтязі (стиску) .
Теорія напруженого і деформованого стану. Напруження в точці. Головні площадки і головні напруження. Лінійний напружений стан. Плоский напружений стан.
Пряма задача в плоскому напруженому стані. Аналітичне рішення. Графічне рішення.
Зворотна задача в плоскому напруженому стані. Аналітичне рішення, графічне рішення.
Об'ємний напружений стан. Напруження на довільній площадці. Деформації при об'ємному напруженому стані. Узагальнений закон Гука.
Потенціальна енергія деформації.
Критерії міцності.
Зсув, зріз. Розрахунок на зріз.
Напруження і деформації при крученні. Умови міцності і жорсткості, закон Гука при крученні круглих валів.
Кручення стержнів прямокутного перерізу