Юрий Бабий

Код гос. классификатора услуг и товаров Украины.

Подскажите пожалуйста код гос. классификатора услуг и товаров Украины для изготовления дипломов и вкладышей к ним.

Ксёна Кошка

КВЕД 2010 Клас 18.12 Друкування іншої продукції в Україні

Клас 18.12 включає:

друкування газет, журналів та інших періодичних видань, що виходять менше чотирьох разів на тиждень
друкування книг і брошур, музичних партитур, карт, атласів, фотографій, поштових листівок, плакатів (постерів) , рекламних каталогів, проспектів та іншої друкованої рекламної продукції, поштових марок, податкових форм, документів суворої звітності, банківських чеків і бланків інших цінних паперів, смарт-карт, альбомів, ділових щоденників, календарів та іншої офісної друкованої продукції, персональних канцелярських бланків, виготовлених на машинах високого друку, офсетним способом, способом фотогравюри, флексографії, друкування з екрану тощо на копіювальних машинах, комп'ютерних принтерах, пристроях для виготовлення рельєфних знаків на гумованій стрічці тощо, у т. ч. моментальний друк
друкування безпосередньо на текстильних виробах, пластику, склі, металі, деревині та кераміці (наприклад, друкування на пластикових пакетах, скляних пластинках, металевих виробах)
Друкують зазвичай матеріали, захищені авторським правом.

Цей клас також включає:

друкування етикеток і ярликів (літографічний, гравірувальний друк, флексографічний друк тощо)
нанесення голографічного захисного елемента на об'єкти захисту, що належать іншій юридичній особі
Подробнее: http://kodeksy.com.ua/buh/kved/c/18/12.htm