Talin Tatuev

Правильно я перевел? RU - EN

Если фирма желает добиться успеха, ей необходимо постоянно обновлять свой ассортимент, предлагать больше товаров, предлогать что то новое.

If the firm wishes to achieve success, it needs to update constantly the range, to offer more goods, to offer something new.

Александр Иванов

If a company wants to succeed, it needs to constantly update their product range to offer more products, offers something new.

Марина Бычкова

Да, правильно! Я очень хорошо знаю английский, и ты перевёл правильно*