Екатерина Турчанина

1)Що вам відомо ( цікавого) з біографії Сервантеса?

Lacoste Xz

У циклі Артуро Перес-Реверте про капітана Алатрісте згадується Сервантес - під прізвиськом "однорукий геній", що викликало у мене відверте здивування.

Тут я залізла у Вікіпедію і перевірила: виявляється, таки так, дійсно Сервантес в якийсь момент позбувся однієї руки. Й досі йдуть суперечки, яким чином це
відбулося.

Взагалі - у нього у біографії є цікаві моменти. Почитайте хоча б Вікіпедію.