Ко
Костя

как сказать на армянском: спасибо таоим родителям, что они воспитали такого сына как ты. и даст им бог здоровья???

Anastasia

1) Шноракалюцун ко цнохненин, вор дастрирякелен айт пейси тха
2) Аствац иранц арохчуцун та

Ольга Пискайкина

Shnorhakalut’yun dzer tsnoghneri, vor irenk’ bardzrats’rel vordi nman dzez. Yev Astvats nrants’ arroghjut’yun . Переводчик гугл- пользуйтесь, ибо помогает:)