Алексей Дмитриев

Якщо неправомірно оформили суміщення професій (завгосп-1 ставка та комірник-0,2 ставка) Хто несе відповідальність

Невірно оформили суміщення Завгосп-1 ставка та комірник 0,2 ставки (працювала 1 людина) . працівник отримував відповідно заробітну плату за суміщення. Чи мали право оформити таке суміщення професій та виплачувати кошти. Якщо так то якими документами повинні були керуватися. Якщо ні то хто несе відповідальність та згідно яких нормативно-правових актів?

Олеся Чунихина

Соизвольте излагать свои мысли яснее.

Андрей Денисов

Вы что издеваетесь? Кто же поймет вас на русском сайте.

Александра Большакова

Я русский бы выучил только за то,
Чтоб им задавать вопросы