Ic
Ice

Дитина часто хворіє ГРВі та ГРЗ, знижений імунітет, алергія на тополиний пух.

Лікувались антибіотиками. Тепер маємо проблеми: лікарі сказали, що може бути астма. Порекомендували поїхати з дитиною на море або в хвойний санаторій. Що краще?

Татьяна Жбанова

Шановна Люба. Це російський ресурс і тут дуже мало людей, хто знає українську мову. А ще коли я вчилася в школі (у Ростові), то нам говорили, що на території СРСР мовою межнациоанального спілкування є російська мова. З нами вчилися і українці і вірмени (біля Ростова живе багато вірмен) , і вчителі говорили, що Ваша мова дуже красива, але на нім потрібно розмовляти удома, а не в школі і не в суспільному місці

Теперь отвечу на Ваш вопрос
Лучше всего было бы найти море, рядом с сосновым (еловым, как Вы пишете хвойным) местом. Такие места есть в Анапе, на Новом Афоне в Абхазии и может быть в Крыму, но на счет Крыма это Вам виднее

А еще я знаю человека, у которого была сильная аллергия в Ростове. Осоенно на Амброзию. Он уезал в Подмосковье (Дальнее Подмосковье) и теперь здоров.