И.
Ирина .

"Нагородою за віру є можливість побачити те, у що ми віримо" - про що написати твір?

Истам Гайбуллаев

нет, здесь не продают сало.

Екатерина

чего-то написати

Татьяна Зельманова

Про собственные фантазии.

Олег Тутаров

про то , как продажные политики используют мечты человека о счастливой жизни в своих корыстных целях

Елена Мананникова

Христа :" Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів,
щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового,
аж поки ми всі не досягнемо з'єднання віри й пізнання Сина Божого, Мужа досконалого, у міру зросту Христової повноти… "
(До Ефесян 4:11-13)