Наталья :)))

Чи є у вашому житті вчинок, який би ви назвали добрим?

Мария Синельник

вчинок - это шо?

Галина Козлова

не говори с ними на украинском они в нашем языке не то что ни бум-бум но и повыкабенватся любят к тому же.. .
Вчинок є звичайно й не один, їх багато всі й не пригадаю, наприклад коли вчилась у школі й у кого щось не ладилось й кому потрібен був захист, або підтримка багато кто біг до мене))), а ще у школі я, багато за кого писали твори чи перекази)))