Лена Шаповал

Як у 1 ДФ відобразити дохід працівника, який працював по договору цивільно-правового характеру неповний квартал?

Як у 1 ДФ відобразити дохід працівника, який працював по договору цивільно-правового характеру неповний квартал, наприклад 20 днів кожного місяця ( скільки строчок по ньому потрібно заповнювати, одну чи три)?

Как в 1 ДФ отразить доход работника, работавшего по договору гражданско-правового характера неполный квартал, например 20 дней каждого месяца (сколько строчек по нему нужно заполнять, одну или три)?

Даша Богданова

Хочешь ответ - пиши по русски.