Иван Емельянов

Скажіть програму для зміні голосу в css v 34 або в скайп но робочу або провірену!! ! Хочу програму

Евгений Бардюк

не туда зашел, это юмор а не игры

?*
??????????? ****

шпрэхин зи дойч?

Аркадий Мешков

В НАСТРОЙКАХ ЗВУКА ПОКАПАЙСЯ, ГДЕТО ДОЛЖНА БЫТЬ ФУНКЦИЯ МЕХАНИЧЕСКОЕ ИЗМЕНЕНИЕ ГОЛОСА

T@
Tpogreban @mail.ru

бамбарбия кургуду

Ли
Лидия

шпiрiш ну майдану?

Анастасия Колупанова

вам в раздел "компьютеры, интернет".

Артур Гареев

Зaпроси через Яндекс.
- Zapytaj, program do zmiany głosu. Cieszył się, ale ne zapomniałem nazwy.
- Та запитай - програма для зміни голосу. Я користувався, але забув назвисько.