Rivka Mativetskiy

Скільки часу і грошей для потрібно для переоформлення авто?

Автомобіль ВАЗ 2103 1977 р. в. зареєстрований у Тернополі.
Номерний знак я1234ТІ

Техпаспорт "книжка"(старий) .

Власник проживає в м. Тернопіль.

Я проживаю і реєструватиму в м. Хмельницький, хоча приписаний в області.

На авто буду встановлювати ГБО.

Скільки буде коштувати переоформлення автомобіля? Чи потрібно замінювати номерні знаки на нові? Скільки часу і грошей для цього потрібно?

Та
Татьяна

В России по новому регламенту не более одного часа

Yaroslav Anurkin

Номера можно оставить чтоб не платить за новые, В рублях ну где то 1.5 руб за всё(различные пошлины и т. д. ) и пару часов времени. На ГБО доки нужны обязательно.