Наталья Джепко

.Податкова може зробити щось в такому випадку??.

Підскажіть, куди звертатись, коли дізналися що на фiрмi люди змушеннi робити не по трудовiй книжцi, розрахунок з цими працiвниками вiдбуваэться грошами в конвертах, заробiтну плату працiвникам можуть затримати на мiсяць без пояснення причин .Податкова може зробити щось в такому випадку??.

Юлия Костюк

Босса выводите на чистую воду через органы, пишите заявления, налоговики подключатся и ему кирдык