Юлия Мишустина

Треба розтавити розділовы знаки в реченні, зробити повний синтаксичний розбір, побудувати схему.

Над притомленим завороженим степом стояла така тиша що було чути як дихає колос а згори випадають роси і місячна обніж.
Допоможіть!! !

Дима Царев

блин могу только запятые помочь поставить, остальное уже не помню с Украинского языка