Паша Гордеев

мне бы заклинание какое-нибудь православное, для изгнания всяких ушлепков- энергетических вампиров

Артур Давлетшин

"О великий апостоле, евангелисте громогласный, Богослове изящнейший, тайновидче неизреченных откровений, девственниче и возлюбленный наперсниче Христов Иоанне!
Приими нас, грешных, прибегающих под твое сильное заступление итюкровительство. Испроси у Всещедраго Человеколюбца, Христа Бога нашего, Иже пред очесы твоими кровь Свою дражайшую излил за нас, непотребных рабов своих, да не помянет беззаконий наших, но да помилует нас и сотворит с нами по милости Своей: да дарует нам здравие душевное и телесное, всякое благоденствие и изобилие, наставляя нас обращати оныя во славу Его, Творца, Спасителя и Бога нашего.
По кончине же временныя жизни нашея да избегнем мы, святый апостоле, немилосердных истязателей, на воздушных мытарствах нас ожидающих, но да достигнем, тобою водимии и покрываемии, Горняго онаго Иерусалима, Егоже славу ты в откровении узрел еси, а ныне наслаждаешися оныя радости, обещанныя избранным Божиим.
О великий Иоанне! сохрани вся грады и страны христианские и всех, призывающих имя твое, от глада, губительства, труса, потопа, огня, меча и нашествия иноплеменных, и междоусобных брани; избави нас от всякия беды и напасти и молитвами твоими отврати от нас праведный гнев Божий и испроси нам Его милосердие.
О великий и непостижимый Боже! се на умоление Тебе предлагаем святого Иоанна, егоже Ты сподобил еси неизреченных откровений, приими о нас ходатайство, даруй нам исполнение прошений наших во славу Твою, паче же соверши нас духовным совершенством к наслаждению жизни нескончаемыя в Небесных Твоих Жителях!
О Небесный Отче, создавый вся Владыко, Всесильный Царю! Коснися благодатию сердец наших, да, растаявше, яко воск, пролившегся пред Тобою и бренная тварь духовна сотворится в честь и славу Твою, и Сына Твоего, и Святаго Духа. Аминь".

Виктория Ситникова

подходите к ушлёпку с пачкой журналов типа *новое поколение выбирает Христа*,ласково берёте за руку и тихо говорите -"Веришь ли ты отрок/отроковица/муж/жена в господа, как верю я? веришь что он хочет тебя спасти? "
Протяните ушлёпку журнал, посуйте в карманы брошюрки и листовки.
Проверено, спасает даж от цыган.

Инга Левицкая

В церковь чаще ходите и все уйдут ..

Игорь Дмитриев

Нет православных заклинаний, есть молитвы о изгнании нечистых духов. Молитволов откройте и вы найдете.

Аленка Лысенко

Первый раз увидела здесь нормальное средство против вампиров.
Спасибо за вопрос.