Павел Быков

пожалуйста помогите перевести с английского

Grace:Hey you
Elena:hello!

Grace:Yay someone to talk to!! How are u?

Elena:I'm fine, tank. Are you? Where are you from?

Grace:I'm from miami bebe

Elena:I'm from Russia

Grace:I'm great thanks for chatths with me. I found your name in the skype member search. Whatcha up to?

Elena: I don't know English because will correspond my son.

Grace:I would ask to exchange pic, but I think I'd rather see each other, u can see the real thing my cam...u want to?

Elena:My son send your contact.

Grace:Click http\... it's more secure place with my cam u will have to verify your age so I'm not showing my pussy to a minor:), i had to do it too but dont worry its 100 FREE and its alot of fun once u get in 🙂

Ев
Евгений

вот у меня текст так текст млииин (((