Серега Шугаев

Вы любите шутить? А насколько масштабными могут быть ваши шуточки?)))

Как вам такой психологический момент.. .

As Putin finds himself at loggerheads with the West, following his invasion of the Ukraine, he has mentioned Russia’s 5,000 nuclear warheads on at least three occasions recently, and by all accounts, HE WASn’t JOKING.

срри за политику, но сегодня самые шутники как раз там.. .

источник: http://www.inquisitr.КОМ*/1548855/vladimir-putin-politely-reminds-the-west-that-russia-has-5000-nuclear-warheads/

КОМ* = com ...для тех кому интересно)))

Лариса Никитина

люблю шутить.... очень....