Юлия

Срочно нужен перевод словосочетаний!

Астың қорытылуы, тістердің сау болуы, әр түрлі аурулардан сақтау, әркімің өзіне байланысты, тістің беріктігін арттыру, ауыз қуысын таза ұстау, тамақ қалдықтарын тазалау, тігінен ысқылау, тіс ауруларын емдету, дәрігердің кеңестері, дәрігердің кеңестерін орындау.

Андрей

переваривать пищу, здоровье зубов, беречь то различных заболеваний, каждый связан с собой, увеличивать крепость зубов, держать в чистоте ротовую полость, Очищать остатки еды, тереть сверху, лечить заболевания зубов, Советы врача, выполнять советы врача.