Тимур

Яку котушку представляє собою соленоїд?

Соленоїд представляє собою котушку яка:
а) діє, як стержневий магніт, тільки тоді, коли в провіднику немає струму; б) діє, як стержневий магніт, при наявності струму в котушці; в) подібна круглому магніту, так як не має повітряного зазору; г) діє, як стержневий магніт, тільки якщо вона має сталеве осердя?

Sereha Antipin

вот если бы не знал физики как бы я понял что "струму" - это "электрического тока"? и вообще а почему у мове нет специального слова для "магнита"? хотя ладно даже так я понял что ответ "б"