Ляля Иванова

ДОПОМОЖІТЬ!! ! ДУЖЕ ТРЕБА!!

Тіло рухається вздовж осі ОХ рівняння його руху має вигляд: x= 8-6t+2t(в квадраті)1)Опишіть рух тіла ( укажіть координату та швидкість його руху в момент початку спостереження, напрямок і характер руху тіла) 2)Обчисліть координату тіла через 0,5 хв після початку спостереження3) Складіть рівняння та побудуйте графік залежності проекції швидкості руху тіла від часу4)Визначте момент часу, коли значення проекції швидкості руху тіла дорівнюватиме 0,8м/с

На
Наталья

Читай: http://www.pereplet.ru/nauka/Soros/pdf/9910_115.pdf о скоростях.
И учи механику (скинул бы ссылку, но лень. ищи сам).