Яна Гасанова

визначити оптову ціну виробу, відпускну ціну з акцизним збором без ПДВ

суму акцизного збору для сплати в бюджет, вільну відпускну ціну підакцизного виробу з податком на додану вартість, виручку від реалізації товару та рентабельність виробу якщо: собівартість підакцизного виробу 380 грн, прибуток 80 грн, акциз 22 грн з 1 товару, обсяг продажу 2000 до.

Андрей Соколиков

Припёрлась сюда, пиши по РУССКИ, хохляцкая морда!

Света Бабенко

По русский, сцуко, пеши

Дмитрий Полынников

Это российский сайт. Я индусов тоже уважаю, но индийский не знаю.